• Obniżka

Autor: praca zbiorowa
Wydawca: Bibliotekarium
Seria: Rubieże Rzeczywistości

Premiera antologii na konwencie Copernicon 13 września 2019. Cena promocyjna (25,00 zł) obowiązuje tylko do tego dnia. Rynkowa cena tomu 32,99 zł.

Aby uzyskać darmową wysyłkę przy zamówieniu antologii Rubieże Rzeczywistości I należy wybrać opcję "Odbiór w sklepie". Oferta jest ważna tylko do 13.09.2019 r. (piątku). Wysyłka będzie zrealizowana listem ekonomicznym przez Pocztę Polską.

Ilość

Antologia "Rubieże rzeczywistości" tom I jest plonem konkursu literackiego ogłoszonego przez wydawnictwo BIBLIOTEKARIUM. Dwudziestu trzech autorów, trzydzieści pięć opowiadań, dwa tematy wiodące: "Diabeł gra w kości", "Hotel na uboczu", pół tysiąca stron druku, wprowadzenia do opowiadań przygotowane przez Wiktora Żwikiewicza i Marka Żelkowskiego.

W przyszłym roku kolejny tom antologii z nowymi tematami.

Ogłoszenie kolejnego konkursu w październiku 2019 roku. Już dzisiaj zapraszamy autorów do współtworzenia II tomu.

94 Przedmioty